RONDO Ludowa 206 - Dojazd

Nasz obiekt znajduje się zaledwie 4km od centrum Częstochowy i Jasnej Góry, 2km od Centrum Handlowego M1 (hipiermarket Real). Bardzo dobra lokalizacja przy drodze głównej nr 483 sprawia, że dojazd jest bardzo prosty. Istniejący układ komunikacyjny powoduje, że jadąc z każdej strony Polski docieracie Państwo do nas z ominięciem zakorkowanego centrum Częstochowy.

ZAPRASZAMY

Front naszego obiektu

sala weselna częstochowa

Sala Weselna

Przestronne, eleganckie wnętrze przygotowane do przyjęcia 130 gości. Sala jest klimatyzowana. Wszystkie czynniki poczawszy od bardzo stylowego urządzenia, poprzez spory parkiet na pięknym ogródku letnim kończywszy zapewnią wspaniałą zabawę i niezapomniane przeżycia.
przyjęcia okolicznościowe częstochowa

Przyjęcia okolicznościowe

Organizujemy przyjęcia rodzinne takie jak komunie, chrzciny, rocznice oraz bankiety, imprezy plenerowe, spotkania towarzyskie i biznesowe. Bogata karta dań daje Państwu szeroki wybór przystawek, dań głównych i deserów dostosowanych do wszystkich gustów i smaków.
noclegi częstochowa

Noclegi, pokoje gościnne

Dysponujemy trzydziestoma miejscami noclegowymi w różnych pokojach z osobnymi łazienkami. Dla klientów, ktorzy zdecydują sie na nocleg u nas oferujemy posiłki w specjalnych cenach. To świetna baza noclegowa dla turystów, pielgrzymów, delegacji i gości weselnych.
Copyrights Henryk Pinis 2014, Projekt strony Arte Studio