RONDO Ludowa 206 - pokoje gościnne, noclegi, usługi hotelowe w Częstochowie

pokoje gościnne w CzęstochowieDysponujemy miejscami noclegowymi w różnych pokojach. Wszystkie posiadają łazienkę, niezbędne wyposażenie oraz dostęp do aneksu kuchennego i internetu. Gościom hotelowym proponujemy obiadokolacje i śniadania w postaci szwedzkiego stołu ("bed & breakfast") w atrakcyjnych cenach. Cały obiekt jest monitorowany i posiada wewnętrzny, bezpłatny parking dla samochodów osobowych, busów, z możliwością zaparkowania autokaru oraz dużego samochodu ciężarowego. Świetna lokalizacja (4 km od centrum Częstochowy i Jasnej Góry), łatwy dojazd drogą wojewódzką nr 483 równoległą do DK 1. Na całym obiekcie funkcjonuje bezprzewodowy internet. Ogródek letni oraz dziki ogród tworzą przestrzenie do długich spacerów na świerzym powietrzu. Wszystko to sprawia że jest to świetna baza noclegowa dla turystów, pielgrzymów, ludzi w delegacji oraz grup pracowniczych i studentów.
Ceny za nocleg w zależności od wielkości zajmowanego pokoju oraz czasu pobytu zawierają się pomiędzy 30 a 70 zł. od osoby. Wystawiamy faktury VAT

sala weselna częstochowa

Sala Weselna

Profesjonalna obsługa, smaczne potrawy, urokliwe, klimatyzowne wnętrze w którym dominuje roślinna zieleń oraz naturalne drewno, piękny ogródek letni - wszystko to gwarantuje, że wesela organizowane u nas są zawsze udane.

przyjęcia okolicznościowe częstochowa

Przyjęcia okolicznościowe

Organizujemy przyjęcia rodzinne takie jak komunie, chrzciny, rocznice oraz bankiety, imprezy plenerowe, spotkania towarzyskie i biznesowe. Szeroki wybór dań głównych, przystawek i deserów to gwarancja, że jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających gości.
noclegi częstochowa

Noclegi, pokoje gościnne

Dysponujemy miejscami noclegowymi w różnych pokojach z łazienkami. Dla klientów, ktorzy zdecydują sie na nocleg u nas oferujemy posiłki w specjalnych cenach. Świetna baza noclegowa dla turystów, pielgrzymów, ludzi w delegacji, gości weselnych, studentów i grup pracowniczych.
Copyrights Henryk Pinis 2014, Projekt strony Arte Studio