RONDO Ludowa 206 - sala weselna w Częstochowie

sala weselna w CzęstochowieNasz lokal funkcjonuje od 2007 roku. Zaprojektowany jest zgodnie z obowiązującymi normami i spełnia wszelkie wymogi stawiane przez Unię Europejską. Kuchnia wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt i oddana we władanie świetnej szefowej kuchni. Profesjonalna obsługa, smaczne potrawy, urokliwe wnętrze, w którym dominuje roślinna zieleń oraz naturalne drewno – wszystko to sprawia, że wesela organizowane u nas są zawsze udane. Sala jest klimatyzowana. Letni ogródek z parasolami, grillem i wojskową kuchnią polową to doskonała przestrzeń do organizacji przyjęć plenerowych, również poprawin w drugim dniu wesela. Lokal monitorowany, chroniony przez profesjonalną firmę. Ceny przyjęć weselnych zależą wyłącznie od ilości serwowanych potraw, oraz zamawianego asortymentu zgodnie z oczekiwaniami naszych gości.
Orientacyjny koszt przyjęcia weselnego to 98 – 160 zł/osoba.

sala weselna częstochowa

Sala Weselna

Profesjonalna obsługa, smaczne potrawy, urokliwe, klimatyzowne wnętrze w którym dominuje roślinna zieleń oraz naturalne drewno, piękny ogródek letni - wszystko to gwarantuje, że wesela organizowane u nas są zawsze udane.

przyjęcia okolicznościowe częstochowa

Przyjęcia okolicznościowe

Organizujemy przyjęcia rodzinne takie jak komunie, chrzciny, rocznice oraz bankiety, imprezy plenerowe, spotkania towarzyskie i biznesowe. Szeroki wybór dań głównych, przystawek i deserów to gwarancja, że jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających gości.
noclegi częstochowa

Noclegi, pokoje gościnne

Dysponujemy miejscami noclegowymi w różnych pokojach z łazienkami. Dla klientów, ktorzy zdecydują sie na nocleg u nas oferujemy posiłki w specjalnych cenach. Świetna baza noclegowa dla turystów, pielgrzymów, ludzi w delegacji, gości weselnych, studentów i grup pracowniczych.
Copyrights Henryk Pinis 2014, Projekt strony Arte Studio